Spoločne pre zmenu

image 32

Dňa 6. marca 2024 sa na Gymnáziu Cyrila Daxnera vo Vranove nad Topľou uskutočnil workshop pod mojím vedením na tému Voľby do Europarlamentu 2024. Osobne považujem tuto tému za dôležitú pretože je podstatné aby sme sa najmä my mladí voliči zaujímali o našu budúcnosť. Tento workshop som pripravila pre seminaristov z Občianskej náuky . 

Počas workshopu nesmela chýbať aktivita chyť komára a pozor myš. Touto miernou fyzickou aktivitou som vytvorila prostredie s nabudenými ľuďmi so záujmom pracovať ďalej . Samozrejme nesmela chýbať ani teoretická časť kde sme sa na základe komunikácie dopracovali k hlavným problémom nízkej účasti na voľbách . Ďalej sme samozrejme komunikovali benefity našej účasti v Europarlamente a celkovo v EÚ.

Zo strany študentov som si vypočula pozitívne reakcie na svoj výkon a workshop ako taký . Najviac sa im páčil energizer. Bolo  to pre nich niečo nové, čo mnohý nepoznajú a teda som rada že som sa postarala aj o milú spomienku. Ja hodnotím priebieh worshopu veľmi pozitívne. Študenti sa zapájali , pani profesorka bola spokojná , takže som spokojná aj ja.

image 33
image 34
image 6