Deň Bublín 2023

image 9

27. augusta – Na slnečné nedeľné popoludnie sme s privítali príchod Bubble Day, podujatia, ktoré symbolizovalo príjemnú rozlúčku s letom. Bola to pôvabná forma zakončenia prázdnin, kde celé mesto žilo smiechom a radosťou. Spolu s oddanými dobrovoľníkmi sme pripravili rôzne interaktívne hry a maľovanie na tvár. Podujatie sprevádzala hudba, a rodiny mali možnosť zachytiť si nezabudnuteľné okamihy pri fotostene.
Deň začal srdečným úvodom, ktorý nastavil ton pre plnohodnotný zážitok. Dobrovoľníci aktívne pripravili rôzne komponenty a technické atrakcie, aby zabezpečili bezproblémový priebeh podujatia. Po úvode sme sa presunuli na určené miesto, Zastávka pod Lipkou, kde sme s precíznosťou nastavili areál podujatia, aby sme mohli usporiadať rozmanité aktivity. Srdcom podujatia bola realizácia širokej škály aktivít, vrátane fúkania bublín, maľovania na tvár, zorbingu, skákacích hradov a dokonca aj diskotéky. Atmosféra vrelo praskala od nadšenia, keď sa rodiny ponorili do pestrej škály zábavy. S návratom večera sme zakončili program, pričom účastníci zbierali svoje veci a areál sa postupne vyprázdňoval. Návštevníci odchádzali s úsmevom, spomienkami a pocitom spoločenstva.
Úspech Bubble Day nebol len v entuziastickom zapojení, ale aj v pozitívnej spätnú väzbu. Dobrovoľníci zohrali kľúčovú úlohu v úspechu podujatia, aktívne sa zapájali s účastníkmi a prezentovali sa ako výnimoční ambasádori. Očakávaný počet návštevníkov sa prekročil, dosahujúc približne 250 ľudí. Primárnym cieľom Bubble Day bolo vytvoriť radostné a inkluzívne spoločenské podujatie, čo sa jednoznačne podarilo. Rodiny si užívali rôznorodé aktivity. Dobrovoľníci preukázali vynikajúcu oddanosť, aktívne prispievajúc k úspechu podujatia. Ich pozitívna spätná väzba zdôraznila plynulý priebeh a radosť, ktorú zažívali pri účasti na Bubble Day.
Bubble Day nielenže označil koniec leta, ale stal sa aj symbolom spoločenskej solidarity, kreativity a zdieľanej radosti.

image 10
image 11
image 12