Talentom k podnikavosti a príležitostiam

  • Post author:
  • Post category:ICM 2022
DSC07529

Dňa 12. 12. 2022 sa konal workshop Talentom k podnikavosti a príležitostiam pre žiakov Obchodnej akadémie v Dolnom Kubíne. Pre naštartovanie účastníkov sme si pripravili aktivitu naša cesta kde sme odprezentovali cez fotky a zážitky, čo sme už so študentami zažili.  Určite takéto nabudenie stálo za to, pretože sme do workshopu vhupli so skvelým nasadením.

Študenti sa zoznámili so spätnou väzbou, ktorá je dôležitá aj pri téme prezentovania. Následne prebehla prestávka, po ktorej sme sa spoločne pozreli do niekedy trošku vyčerpávajúceho okienka teórie. Vysvetlili sme si rozdiely medzi spätnou väzbou resp. Konštruktívnou kritikou a kritikou, spomenuli sme a zadefinovali sme ich funkcie, úlohy a naučili sme sa ako ich podať a prijať, čo je určite pre každého z nás veľmi dôležité. Ďalej sme prebrali správne prezentovanie. Na konci workshopu prebehla oslava úspechu, ktorý sme spolu zažili vo vianočnej atmosfére. 

Táto aktivita bola podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

5df804f57111e 1