Make your dreams come true
Make your dreams come true
Get lost in the beauty of nature
Get lost in the beauty of nature
Educate yourself behind the border of comfort zone
Educate yourself behind the border of comfort zone

About us

SYTEV is an independent, non-governmental organisation focused on recovery of society through charity and learning – education activity by introducing Christian and moral values.

SYTEV develops democratic dialogue, education and entrepreneurship in Slovakia and abroad. To achieve these aims it has an ongoing collaboration with the leading universities, NGOs and research organisations in Slovakia for the development of projects, trainings and educational material.

SYTEV retains a valuable network of professional trainers and educational experts experienced in formal and non-formal education. The network is considered competent to contribute to the implementation of activities related to the initiatives of SYTEV and its partners.

Naša ponuka/Our offer

Youth exchange

Training course

Volunteering

Informačné služby

Všetko čo potrebujete vedieť

Basic informations
Mládež
Mládežnícke výmeny
MOBILITA PRACOVNÍKOV S MLÁDEŽOU
Naše projekty
Our projects
Povinne zverejnené dokumenty
Projekty 2015
Projekty 2016
Projekty 2017
Projekty 2018
Základné informácie
EMforMe, Slovakia

EMforMe, Slovakia

Membership

Membership

Starting with the basics (en)

Starting with the basics (en)

Eco Volunteers (en)

Eco Volunteers (en)

Minorities in action (en)

Minorities in action (en)

Job me (en)

Job me (en)

Successful youth (en)

Successful youth (en)

North of the Sun (en)

North of the Sun (en)

Erasmus+

Erasmus+

Viac o organizácií / More about organisation

Aim of organisation
The aim of the organisation is support and development of activities on the local, national (more&...
Target group
The target group are teenagers and young people from 13 – 30 years old.
Members of organisation
The organisation consists of 5 main members (managers), 15 youth workers and more than 200 members/v...
Video about organisation
https://www.youtube.com/watch?v=YrBQeyLYWEA
DofE – Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu
Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu je vzdelávací program pod záštitou britskej kráľovskej rodiny

Náš tím / Our team

Bibiana Košová
Project Management
Alexandra Blahutova
Project Management
Aj ty
Čakáme na teba

Pár čísiel / Some numbers

99
Send participants
99
Organized projects
99
Partners in projects
99
Partnerships around the whole Europe

Partnerské organizácie / Sponzory / Partner organisations

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Spätná väzba od účastníkov / Feedbacks from partners

Olena

Odniesli sme si nezabudnuteľné zážitky, našli sme si nových priateľov, vyvrátili sme stereotypy o maďarsko­slovenskej nevraživosti. :) Chcem poďakovať organizácií SYTEV a zvlásť Lukášovi, ktorý počas celého projektu nám bol oporou a vybral na projekt skupinu ľudí, s ktorými by som sa nebála ísť ani

Tomáš

Celkovo som bol s týmto projektom veľmi spokojný a už sa teším na ďalší super projekt s organizáciou SYTEV. (North of the Sun, Tarragona, Španielsko, 18.6 – 3.7.2016)

Samuel

Nič z toho by sa neuskutočnilo bez nášho organizátora, riaditeľa organizácie SYTEV, Lukáša, ktorý nám po celý čas pomáhal a vybavoval čo sa dalo. S trpezlivosťou riešil všetky problémy, ktoré nastali či už pred projektom alebo počas neho. (North of the Sun, Tarragona, Španielsko, 18.6 – 3.7.2016)

Natália

Stretla zaujímavých ľudí z rôznych kútov sveta, dozvedela som sa nové veci o ich kultúre, a taktiež som im mohla povedať niečo o tej našej. Veľmi rada by som sa aj v budúcnosti zúčastnila podobných tomu. (Do not be afraid, Jindřichův Hradec, Česko, 1. -7. apríl 2016)

Michaela

Príležitosť v podobe zúčastnenia sa tohto kurzu ktorú my poskytla organizácia SYTEV hodnotím viac ako pozitívne. Skúsenosti ktoré človek získa na týchto tréningových kurzoch sú predovšetkým s určitým odstupom času veľmi cenné. (‘Community Development Through Social Ecology’, Gloucestershire, Anglic

Klaudia

Rada by som sa zúčastnila ešte ďalších takýchto výborných projektov. Som rada, že som mohla stráviť týždeň v peknom meste v príjemnej spoločnosti mladých ľudí. ("Sport with heart", Náchod, Česko, 25.07. -  01.08.2015)

Dominika

Ďakujem organizácii SYTEV  že som mohla byť súčasťou tohto projektu a taktiež nášmu najlepšiemu vedúcemu Lukášovi za zorganizovanie a vedenie slovenskej skupiny. ("Sport with heart", Náchod, Česko, 25.07. -  01.08.2015)

Veronika

Chcela by som sa poďakovať, že som sa mohla projektu zúčastniť, a dúfam, že budem mať možnosť sa v budúcnosti zúčastniť aj ďalších projektov cez organizáciu "SYTEV". ("Sport with heart", Náchod, Česko, 25.07. -  01.08.2015)

Miriam

Projekt bol samozrejme úžasný, stretli sa tam rôzne národnosti a kultúry a určite sme sa veľa nového naučili. (LET’S PLAY, YE, Česko, 6.-13.9.2015)

Dominika

Projekt,ktorého som sa zúčastnila bol môj prvý, o to viac ma prekvapilo aký úžasný kolektív sme sa stretli,aktivity boli výborné,takisto aj organizácia, so všetkým som nad mieru spokojná. (LET’S PLAY, TC, Česko, 31.5 – 7.6.2015)

Paľo

Týchto 5 dní strávených v cudzom prostredí ma posunulo zase o krok vpred. (Better Start Coaching, Bielsko-Biala, Poľsko, 19 – 24 August 2015)

Zuzana

Bola som na takom projekte prvýkrát. V priebehu týždňa som sa naučila veľa nových slov i fráz, zlepšila anglickú výslovnosť. (Eastern Cultures for Overcoming Barriers, Zakopane, Poľsko, 2. - 9. August 2015)

Naše projekty / Our projects

Getting Essentially the Most from the Senior Year
25. February 2019
An composition is mainly known as a fast creating that need to have got the appropriate level of quality to organize with your viewers. Holding great writing sk...
Just how to Use Linaza Floor Flax Seed for Fat Loss
17. February 2019
A trustworthy essay writing service provider is going to have huge collection. By contacting a Article writing business that is been in to support for really a ...
How to Begin a Chat With a Lady
17. February 2019
You may take a course or 2 and enrich your writing skills very fast, in addition to the connections you make are priceless to your very own livelihood. This wil...
Howto Create a Flick Reply Essay
13. February 2019
Among the many essential skills you'll understand and develop throughout your college years is composing, specifically essay composing. Notice that what makes u...

Kontaktujte nás / Contact us

  • Contact us on:

  • Adress: Lipova 810/30, Kysucké Nové Mesto
  • Phone: +421 910 489 591
  • Email: office@sytev.com
  • Web: http://sytev.sk
Nezmeškaj nijaký projekt!
Prihlas sa na odber!
We respect your privacy.