Uč sa, objavuj a podnikaj

image16

Počas víkendu 10.3.-12.3. 2023 sa uskutočnil workshop Uč sa, objavuj a podnikaj, a teda išlo o záverečné školenie k projektu SHOW YOUR TALENT so študentmi Gymnázia Hlinská Žilina. Nakoľko sa jednalo o posledné stretnutie, predmetom bola reflexia získaných skúseností, diskusie a celkové hodnotenia. Súčasťou bol aj nácvik a prezentovanie výstupnej prezentácie, ktorá je ich ukončením na konferencií, ktorá sa koná 4.apríla 2023.

Po úvodnom zhrnutí faktických dát a informácií nasledovalo osobné hodnotenie a obhliadnutie sa za celým projektom. uchádzačov sme sa pýtali, aké pozitívne prínosy malo pre nich absolvovanie celého projektu. Vyzdvihnuté bolo navýšenie komunikačnej úrovne, ziskané zručnost v manuálnej práci, spoznávanie nových ľudí a budovanie priatelstiev ale aj nadobudnutá prax v manažmente času. 

V rámci hodnotenia celého projektu nám uchádzači povedali nasledovné “Trpké začiatky prinášajú sladké ovocie” , “na začiatku bola v tíme neistota, ale aj napriek tomu sme to úspešne zvládli”. “Bolo fajn niečo zmeniť”, pre nás, ako organizátorov, lektorov a školiteľov sú takéto tvrdenia účastníkov len palivom do ďalších rokov fungovania projektu.

Dúfame, že naše mladé talenty odchádzali zo školenia motivované na záverečné ukončenie na konferencií. Veríme, že odprezentovanie zvládnu a celý projekt aj s odstupom času zhodnotia, ako niečo, čo ich v živote posunulo ďalej a rozvinulo ich skryté talenty.

image11
DSC07618
DSC07667
image15
image 2