About us

Youth are the Voice

V období od 6. do 12. septembra sa trojčlenná skupina nadšených Slovákov zúčastnila tréningového kurzu v krásnom, slnečnom Španielsku, konkrétne v malom malebnom mestečku Moclín, ktoré sa nachádza iba na skok od historickej Granady. Projekt s názvom „Youth are the voice“ bol zameraný na správne a adekvátne využívanie sociálnych médii, ktoré by mali slúžiť ako nástroj na efektívnu participáciu mládeže.

Samozrejmosťou a najdôležitejšou súčasťou tohto kurzu boli rôzne aktivity a prednášky, ktoré sa z veľkej časti niesli v duchu neformálneho vzdelávania. Za sedemdňového trvania kurzu sa účastníkom podarilo nazbierať nové informácie o pojmoch ako komunikácia na verejnosti, rétorika, vplyv, presvedčivosť a rôzne iné. Všetky teoretické znalosti mali účastníci možnosť využiť aj v praxi, a tak lepšie pochopiť možnosti ich využitia v každodennom živote.

Vďaka projektu si aj slovenská mládež odnáša nové vedomosti o kybernetickom svete a zároveň očarujúce zážitky, ktoré ich ešte dlho budú hriať pri srdci. 

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Chceš zažiť dobrodružstva spolu s nami? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Pridať sa!
 • Adresa organizácie
  SYTEV
  Lipová 810/30 024 01
  Kysucké Nové Mesto
 • Adresa kancelárie
  YC
  Vajanského 221 024 01
  Kysucké Nové Mesto
 • +421 904 353 660
  office@sytev.com
+