Letné Kino – Sherlock Holmes

image 84

Dňa 29. júla sme pokračovali v našom sérii Letného Kina, tentokrát s filmom Sherlock Holmes, ktorý nadchol návštevníkov jedinečným mixom detektívnej záhady a výnimočnej atmosféry pod otvoreným nebom. Podobne ako pri predchádzajúcom podujatí, aj tentokrát sme mali šťastie na aktívnych dobrovoľníkov, ktorí prispeli k vytvoreniu nezabudnuteľného zážitku.

Program podujatia zahŕňal:
Stretnutie v kancelárii Sytev a príprava techniky: Dobrovoľníci sa zišli v kancelárii Sytev na stretnutie a prípravu techniky. Rozdelili si úlohy a nachystali všetko potrebné pre bezproblémový priebeh večera plného záhad a dobrodružstiev.
Presun na lokalitu „Zastávka pod Lipkou“: Po príprave sme sa presunuli na obľúbenú lokalitu „Zastávka pod Lipkou“, ktorá poskytovala dokonalé prostredie pre ďalšie letné kino pod hviezdami.
Rozloženie plátna, techniky, sedenia: Dobrovoľníci sa opäť pustili do práce, aby vytvorili pohodlné sedenie a ideálne prostredie pre premietanie Sherlocka Holmesa. Ich snaženie prispelo k tomu, aby sa návštevníci mohli pohodlne usadiť a tešiť si záhadný príbeh.
Premietanie: Film Sherlock Holmes priniesol vzrušenie a očakávania divákom, ktorí sa nechali unášať do sveta detektívnych rozuzlení a tajomných príbehov.
Upratovanie pomôcok po kine a neformálny záver: Po skončení filmu sme sa spoločne pustili do upratovania. Následne sme sa vrátili do kancelárie Sytev, kde sme uzavreli večer neformálnym posedením, diskusiou a osviežením.

Podujatie opäť získalo pozitívne hodnotenie. Dobrovoľníci odviedli skvelú prácu, a návštevníci si užili nezvyčajný filmový zážitok pod hviezdami. Návštevníci boli nadšení z atmosféry a výberu filmu, čo len potvrdzuje úspech tohto letného kina. Oproti minulému podujatiu sme tentokrát nemali problém s určeným časom začiatku kina. Vďaka skoršiemu zotmeniu sme mohli začať včas, čo pridalo na plynulosti podujatia.Celkovo sme pokračovali v sérii úspešných letných kinematografických zážitkov, a tešíme sa na ďalšie podujatia, ktoré spoja našu komunitu v príjemných letných večeroch. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k tomu, aby aj tento večer bol jedinečný!

image 82
image 83
nivam