Bezpečne nielen na nete

20211220 112435

Dňa 10. 12. 2021 sme organizovali workshopy na strednej priemyselnej škole stavebnej v Žiline. Všetky workshopy boli realizované online, čo určite znížilo kvalitu a efektívnosť workshopov, keďže som vôbec nemohla robiť také aktivity, ktoré by som robila normálne v škole. Niektorým žiakom sa to páčilo viac, niektorým menej, no napriek tomu sa našli žiaci, ktorí so mnou viedli naozaj zaujímavé a zábavné diskusie, pri ktorých sme sa viackrát zasmiali. Niektorí žiaci mali naozaj rozumné a zaujímavé poznámky. Viacero žiakov sa ma opýtalo, či by som nemohla prísť aj normálne, keď budú otvorené školy.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá SYTEV“.

LogoMSSR 1 1

Táto aktivita bola podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014-2021“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Dizajn bez nazvu 3 768x543 2