Bezpečne nielen na nete

Snapchat 436110374

Ďalšie 2 workshopy sme organizovali pre žiakov vo Veľkom Slávkobe dňa 19. novembra. Na 1. workshope všetko prebiehalo v úžasnej atmosfére. Žiaci sa zapájali, vyjadrovali názory. Najviac ich bavila aktivita “Erotrain”. Páčilo sa im spracovanie témy a cítili sa uvoľnene. Spätnú väzbu sme dostali iba pozitívnu. 2. Cítila som sa príjemne, atmosféra bola uvoľnená. Žiakov téma zaujala a bavilo ich to. Aktivita ich veľmi bavila a skvelo sa s nimi spolupracovalo. Zdieľali sme spoločne svoje skúsenosti zo života. Žiadnu negatívnu spätnú väzbu sme nedostali. 

Snapchat 1357660265 1

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá SYTEV“.

LogoMSSR 1 1

Táto aktivita bola podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014-2021“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Dizajn bez nazvu 3 768x543 2