Bezpečne nielen na nete

Snapchat 399237545

Dňa 24. 11. 2021 sme organizovali workshopy pre 4 deviatacke triedy. Zo začiatku sme mali predsudky, no milo nás prekvapili. Očakávali sme, že bude trochu hlučnejšia atmosféra ale žiaci nás rešpektovali a rozprávali k veci. Na začiatku sme sa vzájomne spoznali a zasmiali sa na rôznych príbehoch. Počas prezentácie sa snažili vyjadriť svoje názory a milo nás prekvapili svojimi pohľadmi na isté problémy. Hlavná aktivita (eurotrain) všetkých nadmieru bavila. Určite by chceli viac aktivít, no nebol dostatok času. Pri diskusii o aktivite sme sa dozvedeli rôzne skúsenosti a príbehy, ktoré zažili. So žiakmi sme si “sadli” a dobre sme sa porozprávali. Akciu hodnotím za veľmi úspešnú a prínosnú pre obe strany.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá SYTEV“.

LogoMSSR 1 1

Táto aktivita bola podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014-2021“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Dizajn bez nazvu 3 768x543 2